Прізвище та ім’я учня

Клас

Призове місце,предмет
1.Захарчук Назар6-БІ – математика
2.Степова Аліна7-АІ – математикаІ - хімія
3.Дудко Ярина7-БІ – фізика
4.Котович Аліна7-БІ –укр.мова і літер.
5.Торська Анастасія8-АІ- англ..мова
6.Мельник Віталій8-АІ- математикаІ- географіяІ - хімія
7.Магала Тетяна8-АІ- історія
8.Русенюк Соломія8-АІ – біологія
9.Безпалько Вероніка8-АІ- фізика
10.Лисенко Дарія8-АІ – укр.мова і літ.
11.Тихоліз Світлана8-АІ- осн.христ.етика
12.Гурнацька Марія8-АІ –осн.христ.етики
13.Саїк Юрій9І- англ..мова
14.Міндзіброцький Станіслав9І- математика
15.Павлина Віталій9І- історія
16.Смолин Мар’яна9І- географіяІ-правознавствоІ-фізикаосн.христ.етики
17.Зикіна Юлія9І-біологіяІ - хіміяІ- укр.мова і літер.І – осн.христ.етики
18.Попович Богдан10І- правознавствоІ- осн.христ.етики
19.Заброцька Вікторія10І –історіяІ – біологіяІ – укр..мова і літер.І – хіміяІ – фізикаІ - географія
20.Лемішка Юрій10І- біологія
21.Чепак Олег11І-англ.мова
22.Кучурка Оксана11І- математикаІ – біологіяІ – економікаІ – хіміяІ - географія
23.Соляр Ірина11І- укр..мова і літер.І – історіяІ – біологіяІ – ІКТ
24.Ліхвар Денис11І – ІКТ
25.Сорока Ольга11І – біологіяІ – фізикаІ – екологія
26.Дідик Надія11І – правознавство
27.Кудерявець Наталія11І- інформатика
28.Лабунська Тетяна11І - астрономія

Переможці І туру Всеукраїнських олімпіад 2017-2018 н.р.

Прізвище та ім’я учня Клас Призове місце, предмет
1. Мельник Віталій 6-А І – математика
2. Міндзіброцький Станіслав 7 І – математика
3. Кучурка Оксана 9-Б І – математика
І - історія
І – біологія
І - укр.мова і літ.
І - фізика
І - географія
І - хімія
І - англ. мова
4. Костецька Юлія 10 І - математика
І - історія
5. Сорока Ольга 9-А І - біологія
І - христ.етика
6. Попович Богдан 8 І - історія
І – фізика
І - географія
І - христ. етика
7. Бордіян Вікторія 10 І - укр.мова і літ.
І - фізика
І - англ. мова
8. Король Назар 7 І – укр.мова і літ.
І - хімія
9. Ільчина Іванна 10 І - хімія
10. Соляр Ірина 9-А І – укр.мова і літ.
І – христ.етика
11. Діхтяр Олена 10 І - христ.етика
І - правознавство
12. Павлина Руслан 10 І – біологія
І - екологія
13. Чепак Олег 9 -А І - англ. мова
14. Кучкуда Людмила 11 І - правознавство
І – історія
15. Сипко Василина - Ліана 11 І - екологія
І - укр.мова і літ.
16. Овчар Лілія 11 І - географія
17. Саїк Юрій 7 І - фізика
18. Мац Олег 9-А І - фізика
І - хімія
І - правознавство
19. Мартинишин Ілля 11 І – фізика
20. Тиж Юрій 10 І - географія
21. Басараб Юрій 10 І - англ.мова
22. Серкіс Ольга 9-Б І - труд.навч.
23. Заброцька Юлія 11 І - астрономія
Переможці І туру Всеукраїнських олімпіад 2015-2016

2014-2015 навчальний рік

МОН України. Наказ про проведення Всеукраїнських олімпіад і турнірів.
Департамент освіти і науки ЛОДА. Наказ про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Відділ освіти Золочівської РДА. Наказ про проведення І-ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад.
Графік проведення ІІ етапу учнівських олімпіад.2014-2015.
РейтингЛьвів 2014-2015.
Рейтинг Золочів 2014-2015.


Список учнів-переможців ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад - 2014


Довідкапро підсумки проведення ІІ туру Всеукраїнських учнівських олімпіад та участі команд району у ІІІ турі у 2013-2014н.р. Додаток 1,2,3 Додаток 4


Графік проведення ІІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2014 році


Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2013/2014 навчальному році


Підсумки ІІІ туру Всеукраїнських олімпіад з базових дисциплін у 2012-2013 н.р.

Кiлькiсть переглядiв: 490

Коментарi